Autorist

Tauno

Olen kirju elukäiguga tegelane, kes kogenud oma teel korralikult ameerika mägesid. Seda tänaseks ka sõna otseses mõttes. Viimasest saab lähemalt lugeda sektsioonist: “Kõige pikem teekond” ja vaadata sama pealkirja alt leitavaist galeriidest.

Suuremas ajaskaalas on teekonda ilmestanud kannapöörded ja nii hinnatuse tipud, kui töötuse kuristikud; nii masendavad kui arendavad suhtedraamad ja -rõõmud; mitte ainult paberit tähendavad kaks kõrgharidust, transpersonaalse psühholoogia, konstellatsiooni jm õpingud; lähedane seotus loodusega ning taasavastatud loovus. Tänaseks 17 aastat kestnud spirituaalne teekond on keeranud minu jaoks uue lehekülje kõiges. Ja ma saan öelda, et aina põnevamaks läheb! Kuigi see ei tähenda tingimata, et kerge oleks. Õppimine ja vaimne kasv on minu jaoks igapäevane vajadus. Neile lisaks lihtsalt olemine, enese kogemine maailmas, sisetunde ja loovuse järgimine ning inspireeriv töö terapeudi, kirjaniku ja bioloogina, elu sisuks.

Neil lehekülgedel jagan minu seest kerkivat ja läbielatut. Kui miski siit innustab Sind oma elus midagi muutma või vähemalt seda teise pilguga vaatama, ehk aitab mõista ja sihte seada, on sellel blogil olnud põhjust ilmuda.

Kutsun sind kaasa usalduse teele, kus järgmist sammu pole tihti näha, ent kus ometi võime kindlad olla, et see kohtab kindlat pinnast! Tuled?

Tauno Jürgenstein