Autorist

Tauno

Olen kirju elukäiguga tegelane, kes kogenud oma teel korralikult ameerika mägesid. Seda tänaseks ka sõna otseses mõttes. Viimasest saab lähemalt lugeda sektsioonist: “Kõige pikem teekond” ja vaadata sama pealkirja alt leitavaist galeriidest.

Suuremas ajaskaalas on teekonda ilmestanud kannapöörded ja nii hinnatuse tipud, kui töötuse kuristikud nähtuses (tarbetult edeva) nimetusega karjäär; nii masendavad kui arendavad suhtedraamad ja -rõõmud; mitte ainult paberit tähendavad kaks kõrgharidust ja transpersonaalse psühholoogia jm õpingud; lähedane seotus loodusega ning taasavastatud loovuse olulisus. Tänaseks 13 aastat kestnud spirituaalne teekond on keeranud minu jaoks uue lehekülje kõiges. Ja ma saan öelda, et aina põnevamaks läheb! Kuigi see ei tähenda tingimata, et kerge oleks. Õppimine ja vaimne kasv on minu jaoks igapäevane vajadus. Need ja lihtsalt olemine, enese kogemine maailmas ning sisetunde ja loovuse järgimine, elu sisuks.

Neil lehekülgedel jagan minu seest kerkivat ja läbielatut. Kui miski siit juhtumisi innustab sind oma elus midagi muutma või vähemalt seda teise pilguga vaatama, ehk aitab mõista ja sihte seada, on sellel blogil olnud põhjust ilmuda.

Kutsun sind kaasa usalduse teele, kus järgmist sammu pole tihti näha, ent kus ometi võime kindlad olla, et see kohtab kindlat pinnast! Tuled?

Tauno Jürgenstein