Psühholoogiline nõustamine

…ehk töö inimestega, hakkas ilmuma mu ellu reljeefsemalt 2018. a kevadel. Olin varem arvanud, et terapeuti minust ei saa. Tundus, et see pole minu jaoks ja olin vastavad õpingud jätnud pooleli. Peale Ameerikate reisi ning aastaid töid endaga, hakkas see aga iseenesest muutuma. Tekkis inimesi, kes küsisid nõu või rännakutes juhendamist ning ma hakkasin nägema, et see mitte ainult tuleb mul hästi välja, vaid pakub ka suurt rahuldust. On ülendav näha, kuidas inimene saab ennast avastades “Ahaa!”-elamuse, järjest oma probleeme seljatab ning elus uuele tasandile astub!

Töö käigus ilmnes vajadus enesetäiendamise järele. Alustasin Bachi õieteraapiast ja uuendasin tööd Reikiga. Õppisin tegema konstellatsioone ja õpin selle eri rakendusi aina juurde. Jätkasin Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina varem pooleli jäänut. Kõige värskemalt lisasin oma tööriistakasti kehapsühhoteraapia.

Tänaseks hõlmab tegutsemine terapeudi-konstellöörina suurema osa mu tööajast. Sinna hulka lähevad muuhulgas meeste väeringide läbiviimine ja mu esimene nö autorikursus, Piirideta ehedus, mida Pärnus Sisekosmosejaamas teen. Bioloogitöö on nende kõrval taandunud marginaalseks ja veel vaid harva võtan selles ette mõne projekti, kui see mulle tõsiselt huvi pakub. Psühholoogilisest nõustamisest saad juurde lugeda Tähed ja Pärlid veebilehelt. Siin blogis ilmutan aeg-ajalt üht-teist, mis spirituaalsuse ja ka terapeutilise lähenemisega seostub ja mu tegemiste ning arusaamade tagamaid avab.

Ühenduse saad minuga telefonil 5800 3346, e-postil: tauno@sisekosmosejaam.ee või Telegramis: @tauno_j.

Stanleys true self